Czy wszystkie wydruki z fotobudki muszą być nudne?

Dodane przez Ola w dniu 22 maja 2018

Magiczne lustro – fotobudka zapewnia ogrom zabawy i dużo radości. Stanowi świetny sposób na urozmaicenie zabawy gościom, dzięki czemu będą wspominali ją latami. Takie wyjątkowe zdjęcia można wkleić do księgi gości, włożyć do rodzinnego albumu albo stworzyć oryginalny kolaż. Możliwości jest wiele.

Fotolustro z każdym dniem staje się bardziej popularne wypierając tradycyjną fotobudkę zdobywając ogromną rzeszę zwolenników. Jednak żeby wyróżnić się z tłumu trzeba czasem pogłówkować!
Wydruki to z całą pewnością coś, co sprawia, że pamiątka z wesela, przyjęcia albo urodzin jest oryginalna i niepowtarzalna!

Personalizacja wydruków, czyli realizacja drukowanej ramki z grafiką to element usługi wynajęcia fotolustra. Młoda Para bądź jubilat ma możliwość wyboru grafiki i spersonalizowania wydruku zdjęć dodając np. wybrane przez siebie napisy. Personalizacji wydruku należy się jednak przyjrzeć uważniej. Możliwość stworzenia indywidualnej grafiki według wyobrażenia klienta nie jest ofertą standardową.

Grafika na paskach to jeden z ważniejszych elementów, na który należy zwrócić uwagę podczas decydowania się na usługi konkretnej firmy. Niewiele firm oferuje możliwość stworzenia i zaprojektowania na indywidualne zamówienie grafiki np. nawiązującej do zaproszeń.

W Polsce standardem stają się przyjęcia, które mają swój motyw przewodni. Projekt wydruku nawiązujący do konwencji, tematyki lub stylu przyjęcia to element dopełniający uroczystość. Wybór motywu nie jest niczym trudnym, ogranicza jedynie wyobraźnia.

Może być to na przykład zamiłowanie do podróży, może to być fascynacja kinem albo ukochana pasja. Dzięki temu oprawa przyjęcia jest spójna i wyjątkowa. Sprawdzi się na wszystkich niesztampowych przyjęciach.