Podświetlany napis LOVE hot or not?

Dodane przez Ola w dniu 05 marca 2018

Marzysz o podświetlanym napisie LOVE? Nic w tym dziwnego!

Podświetlany napis LOVE stanowi jeden z trendów panujących od kilku sezonów na ślubnych przyjęciach, który jest wciąż bardzo modny.

Oświetlony żarówkami pięknie prezentuje się jako dekoracja sali weselnej, ogrodu, dodatek do wesela w plenerze oraz tła do zdjęć podczas wesela. Podświetlany napis LOVE sprawdzi się również podczas pierwszego tańca, teledysku ślubnego czy podziękowań dla rodziców. Sprawdzi się podczas sesji ślubnych oraz sesji narzeczeńskich. Idealny do postawienia na sali weselnej lub przed lokalem. Napis LOVE urozmaici wnętrze oraz przyczyni się do stworzenia pięknej aranżację sali weselnej.

Obecność podświetlanego napisu daje duże pole do popisu dla fotografa. Bez wątpienia ślubne fotografie będą stanowić pamiątkę na całe życie. Podświetlany napis LOVE daje ogromne możliwości dla fotografii. Tworzy piękne świetliste tło oraz niepowtarzalny romantyczny nastrój.

Stanowi również atrakcję dla gości, którzy w trakcie uroczystości mogą robić sobie bardzo modnie obecnie selfie bądź korzystać z usług wynajętego fotografa. Goście chętnie pozują przy pięknych literach. Bez wątpienia taka atrakcja pozostanie w pamięci wszystkich uczestników uroczystości.

Litery zwykle przywożone są przez firmę na kilka godzin przed weselem. Ceny wahają się w zależności od regionu, ilości godzin wypożyczenia oraz wielkości napisu. Litery mają zwykle ok. 100 cm wysokości a po ich rozłożeniu ok. 400 cm szerokości. Litery mogą być jednobarwne albo wielobarwne. W napisie powinny znajdować się żarówki LED, które się nie nagrzewają i są bezpieczne dla gości.

Na co zwrócić uwagę?

  • Warto pamiętać o podpisaniu umowy!
  • Upewnić się, że podana cena jest ceną brutto.
  • Ustalić z firmą kosz dojazdu.
  • Jakie wymiary mają litery.
  • Dla bezpieczeństwa gości a przede wszystkim dzieci istotne jest, aby napisy posiadały żarówki LED.
  • Jeśli napisy mają stać na zewnątrz, należy upewnić się, że jest to możliwe, nie każde napisy nadają się do ustawienia ich na zewnątrz.
  • Koniecznym jest również ustalenie z salą odpowiedniego miejsca i możliwości wstawienia napisu.